O stronie

Taktyka – teoria

Treści, teksty oraz zdjęcia zawarte w tym dziale nie są mojego autorstwa, lecz są jedynie prywatnymi notatkami, zrobionymi na podstawie artykułów oraz innych źródeł powiązanych z bieżącą tematyką.  Autorami artykułów są Trenerzy opisujący szczegółowo taktykę piłki nożnej. W dziale zawarte są również informacje dotyczące filozofii piłki nożnej.

 

 

 


 

Dzieci i młodzież

Dział opisujący trendy szkolenia dzieci i młodzieży. Treści, teksty oraz zdjęcia zawarte w tym dziale nie są mojego autorstwa, lecz są jedynie prywatnymi notatkami, zrobionymi na podstawie artykułów oraz innych źródeł powiązanych z bieżącą tematyką.

 

 

 


 

Analiza okiem nie analityka

Jedyny dział oparty na ocenie autora. Jest to analiza meczów, zachowań oraz różnych sytuacji boiskowych, nie oparta na danych statystycznych. Analiza, która może posłużyć jako punkt wyjścia do własnych przemyśleń. Jednocześnie zaznaczam, że nie znając założeń taktycznych lub indywidualnych zadań zawodników na dany mecz, ocena może być jedynie subiektywną opinią, opartą na obserwacji tego, co chcemy widzieć.

 

 

 


 

Ebooki i prezentacje

Prezentacje i ebooki. Stanowią zbiór prywatnych notatek autora, które przybliżają opisywaną tematykę i zachęcają do zapoznania się z cytowaną literaturą.

 

 

 

 

Miłej lektury.

Radosław Bella

 

PS Strona nie powstałaby dzięki inspiracji jaką czerpałem na przestrzeni lat od wielu Trenerów, nauczycieli oraz najbliższych mi osób. Chciałbym jednocześnie podziękować każdemu profesjonaliście, którego miałem okazję spotkać na swojej ścieżce edukacyjnej.

Dziękuję również Ani, najwspanialszej kobiecie jaką znam za pomoc w stworzeniu strony!!!