NOWY EBOOK!!! – Sławek Morawski

NOWY EBOOK!!! – Sławek Morawski

17 listopada 2020 1 przez Radosław Bella

21 Listopada odbędzie się premiera e-booka, który już zdobywa najwyższe recenzję za granicą. Autor – Sławek Morawski – zdążył już opublikować swoją pracę w języku angielskim. Nareszcie wyjdzie ona w języku polskim.

Słowo nareszcie nie oddaje jednak tego, co czuję po przeczytaniu tejże publikacji. Ten materiał czyta się…długo. Dlaczego? Bo za każdym zdaniem tej publikacji kryje się przesłanie i mądrość. Do tej lektury jako Trener będziesz wracać cały czas! Mimo, iż staram się na bieżąco być z piłkarską literaturą oraz wiele książek z naszego trenerskiego świata czeka na przeczytanie… to polecam rzucić…odstawić wszystko na potem? wszystko co zaczęliście do tej pory… Są publikacje które nie mogą czekać!

Krótki opis od Sławka:

Jak rozwijać inteligentnych zawodników? Czym są procesy poznawcze, percepcja, jak przebiega proces podejmowania decyzji w piłce nożnej? Odpowiedź w E-BOOKU, wsparta wypowiedziami 15 trenerów pracujących na najwyższym światowym poziomie, [m.in: prof. Vitor Frade, Kris Van Der Haegen oraz trenerzy z klubów: SL Benfica, Arsenal, Shakhtar Donetsk, Lille OSC, FC Barcelona]. Zapraszam do pobierania oraz dzielenia się materiałem. ANALIZA TAKTYCZNA I JEJ WPŁYW NA ROZWÓJ INTELIGENCJI W GRZE

Niezmiernie się cieszę, że czytelnicy szachimat.com będą mieli okazję przedpremierowo otrzymać publikację! Wystarczy, że udostępnisz post na Facebook-u lub Twiterze i napiszesz do mnie: radoslaw.bella@szachimat.com

W piątek wyląduje w Twojej skrzynce materiał, który zostanie z Tobą przy planowaniu treningu!

————————————————

Na swojej drodze spotkałem wielu wspaniałych Trenerów. Z nielicznymi miałem okazję (wielkie szczęście) współpracować. Bardzo się cieszę, że Sławek był jedną z tych osób.

Gratulacje Sławek, Gratulacje!