iCoachingCloud – nowa platforma dla zawodników i trenerów

iCoachingCloud – nowa platforma dla zawodników i trenerów

12 listopada 2020 0 przez Radosław Bella

„Dla mnie bycie profesjonalnym piłkarzem to nie praca 2-3 godziny. To całe moje życie. Muszę zrobić wszystko, na każdej płaszczyźnie by być lepszym od innych.”   M. Buscos

iCoachingCloud został stworzony, aby pomóc Ci – sportowcowi/trenerowi – zrozumieć wszystko, co jest możliwe w wybranym przez Ciebie sporcie, jednocześnie starając się pomóc Ci stać się najlepszą wersją siebie. Chcemy pomóc Ci rozwinąć inteligencję taktyczną poprzez dogłębne badanie własnej gry, a także piłkarzy, na których się wzorujesz. Chcemy poprawić twoje taktyczne rozumienie gry, a także pomóc dostosować twój rozwój techniczny do twojej pozycji. Umożliwi to pokonanie taktycznych problemów, gdy zostaniesz umieszczony w krytycznym momencie meczu.

Bądź najlepszą wersją siebie!Nasi trenerzy w chmurze to przede wszystkim wspaniali ludzie. Nie oczekujemy doskonałości, tylko przytomności umysłu i ciekawości, by szczerze dążyć do rozwoju. Dzięki takiemu podejściu i naszemu zespołowi obiecujemy, że lekcje będą częścią Twojej wielkiej przygody.

Nasza obietnica


Nasi trenerzy zapewnią wyjątkową obsługę. Zawodnik otrzyma od nas ogromny pakiet informacji, które poprawią jego warsztat. Trenerom

Będziemy pełni szacunku, współczujący i rozważni w naszym podejściu do stworzenia idealnych warunków zdalnej edukacji.

Podszkolisz swój piłkarski angielski.

Nasi trenerzy przechodzą ciągłe szkolenia w następujących obszarach:

Przywództwo transformacyjne i inteligencja emocjonalna.

Najlepsze praktyki pedagogiczne i strategie komunikacji.

Nowoczesne trendy taktyczne w piłce nożnej.

Trenerze/Trenerko/Zawodniku/Zawodniczko. Znajdź swojego zdalnego Trenera/Trenerkę 😊

Ten projekt jest dla wszystkich.

Jak zacząć:

wejdź na stronę

www.icoachingcloud.com

 oraz zobacz, jacy Trenerzy są w naszym zespole.

Co dalej:

Wybierz trenera na podstawie swoich potrzeb i zainteresowań.

Zobacz jacy Trenerzy chcą Ci pomóc. Kliknij w zdjęcie.Rezerwacja lekcji on line
:

Wybierz rodzaj rezerwacji. Wybierz swoją strefę czasową. Wybierz dzień, datę i godzinę, które najbardziej Ci odpowiadają lub skontaktuj się bezpośrednio z Cloud Coach w przypadku specjalnych pytań.

Płatność: Zapłać bezpośrednio na stronie. Ceny i dostępność są wymienione pod profilem każdego trenera.

Co następne:

1. Twój Cloud Coach otrzyma wiadomość e-mail ze szczegółami rezerwacji.

2. Otrzymasz potwierdzenie rezerwacji wraz z e-mailem z prośbą o dodatkowe informacje, które pomogą Twojemu Cloud Coach w przygotowaniu się do spotkania z Tobą – chcemy wiedzieć o Tobie przed spotkaniem jak najwięcej, by rozpocząć naukę od najwyższego z możliwych poziomów.

3. Zostaniesz poproszony o przesłanie plików wideo swojej gry.

4. Otrzymasz link do pokoju Zoom online, w którym Twój Cloud Coach będzie prowadził Tobą lekcje.

5. Spotykaj się, łącz i rozwijaj się ze swoim Cloud Coach’em. Zalecamy, aby zawsze mieć przy sobie długopis i notatnik / dziennik.

Możesz spodziewać się doświadczenia, które zmieni i pogłębi twoje postrzeganie sportu, powodując nową zmianę w sposobie, w jaki czujesz i stwarzasz sobie możliwości w swojej dziedzinie. Dzięki temu możesz spodziewać się angażującego i odkrywczego środowiska edukacyjnego online. Nasi internetowi Trenerzy tworzą zastępcze doświadczenie edukacyjne, które obejmuje wspólne przeglądanie Twoich filmów, klipów z najlepszymi zachowaniami najlepszych sportowców w Twoim sporcie / pozycji, a także zawodników, których chcesz naśladować. Nauczanie i uczenie się to proces oparty na współpracy, więc spodziewaj się połączenia pytań i odpowiedzi, kierowanego odkrywania i alternatywnych technik nauczania. Mówiąc najprościej, Cloud Coaching działają jak „lustra informacji zwrotnej”, pomagając wyczuć, zobaczyć i poczuć najważniejsze szczegóły w przyjemnym i bezpiecznym środowisku.

Do zobaczenia w moim nowym miejscu pracy 😉

www.icoachingcloud.com