KURS: ŚLADAMI MARCELO BIELSY JUŻ OTWARTY!!!

KURS: ŚLADAMI MARCELO BIELSY JUŻ OTWARTY!!!

16 stycznia 2020 1 przez Radosław Bella

OTWARCIE KURSU NR 1:  ŚLADAMI MARCELO BIELSY

Niezmiernie miło Nam poinformować, że działa już na stronie zakładka:  „consulting”. Wraz z tą informacją, dziękując równocześnie za zainteresowanie ostatnim e-bookiem, chciałbym otworzyć pierwszy kurs bezpośrednio z nim związany.

Te 155 stron E-booka: Marcelo Bielsa – Profil Taktyczny są jedynie początkiem naszej podróży w świat tego wybitnego Trenera.

W trzech modułach będziemy bardzo szczegółowo i krok po kroku analizować WSZYSTKIE aspekty meta gry. Czym jest meta gra i jakie są jej aspekty? Jaki był model gry OM z sezonu 2014/2015 i jak ma się do dzisiejszego zespołu M. Bielsy? Dotkniemy również treści związanych z analizą gry, tego jak analizowałem M. Bielse oraz omówimy filozofie gry tego wielkiego Trenera.

Tego wszystkiego dowiesz się na tym kursie w najdrobniejszych szczegółach.

Uczestnik może być pewien, że otrzyma więcej informacji niż jest zamieszczonych w  e-booku. Jest to kurs bardzo wymagający. Niemniej pokrewny z naszym mottem:

‘Przyciągać najlepszych, nie patrzeć na resztę”.

Dostępne daty w Lutym:  4, 5, 6, 17, 18, 23 – wybierz odpowiedni termin dla siebie i zapisz się już dziś na stronie: http://szachimat.com/szkolenia/ lub wyślij wiadomość e-mail na:  radoslaw.bella@szachimat.com     (maksymalnie 8 osób na kurs). Miejsce: Wrocław. Czas trwania kursu: 5 godzin. Koszt: 300 zł

Całą ofertę konsultingową możesz pobrać tutaj: http://szachimat.com/consulting/

Już niedługo informacje o kolejnych kursach!!!

Pozdrawiam

Radek

Szachimat.com