PREMIERA E-BOOKA!!!

PREMIERA E-BOOKA!!!

2 grudnia 2019 2 przez Radosław Bella

MARCELO BIELSA – PROFIL TAKTYCZNY

Witam nie tylko Trenerów/Trenerki, a także piłkarzy, kibiców i dziennikarzy.

Nadszedł w końcu dzień, w którym jest mi niezmiernie miło podzielić się z Państwem e-bookiem. Stanowi on zbiór notatek z ponad 18 miesięcy analiz meczów, konferencji i wykładów Marcelo Bielsy.

Ebook jest darmowy więc mam ogromną prośbę. Zanim pobierzecie ebook-a, proszę o wypełnienie ankiety (pięć pytań). Po udzieleniu wszystkich odpowiedzi wyświetli się bezpośredni link do pobrania materiału. Bardzo bym prosił o wypełnienie jej szczerze i skrupulatnie. Stanowi ona informację zwrotną co do mojej działalności blogowej. Pragnę wprowadzić od nowego roku kilka zmian, które pozwolą na podniesienie jakości prowadzenia bloga, dzięki czemu będą Państwo mogli korzystać z lepszych materiałów.

 Jeżeli chcieliby Państwo podzielić się swoimi autorskimi materiałami będę bardzo wdzięczny. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie ebooka jak najbardziej jestem do dyspozycji pod e mailem:

radoslaw.bella@szachimat.com

Jednocześnie zapraszam na moją stronę internetową (od nowego roku nowe artykuły i forma działania strony):   www.szachimat.com

Życzę miłej lektury. Liczę na Państwa opinię po przeczytaniu e-booka (e mail, twitter czy facebook). Chętnie umieszczę też opinie na mojej stronie, po uzyskaniu Państwa zgody. Zainteresowanych proszę o kontakt e-mailowy. Jeżeli z jakichkolwiek powodów ebook by nie doszedł, niezwłocznie proszę o kontakt.

Po ponad 580 dniach ciężkiej pracy i około 200 analizach, wysłanie tego materiału jest WIELKĄ ULGĄ  🙂

Jest mi niezmiernie miło dzielić się z Państwem tym materiałem.

 „Wszystko co robimy ma sens, jeżeli dostarczamy to w grze” M. Bielsa

LINK (najpierw ankieta) DO POBRANIA E-BOOKA:

https://forms.gle/ydZH7Uqk4WtYSe3X6

A już 5 GRUDNIA premiera w wersji angielskiej!!!

SERDECZNIE POZDRAWIAM

Radosław Bella